Vyberte stranu

Vyberte si to správne oplotenie vášho pozemku

 

Metadescription: Chcete mať kvalitné a bezpečné oplotenie? Plotové panely a dielce v sebe kombinujú moderný dizajn, pevnosť a jednoduchú montáž.

 

KW: pletivo, oplotenie, panelové ploty, plotové panely, ploty, zvárané panely, 2D panely, 3D panely

 

Chcete mať kvalitné a bezpečné oplotenie? Navyše rýchlu inštaláciu a za cenu, ktorá nezabolí? Plotové panely a dielce v sebe kombinujú moderný dizajn, pevnosť a veľmi jednoduchú montáž. Ideálne pre váš dom, záhradu či pozemok.

Panelové ploty Martinec M+M

Panelové ploty sa vyznačujú nadštandardne  vysokou kvalitou, pevnosťou a dlhou životnosťou. Možnosť ich využitia je rozmanitá: priemyselné areály, dielne a sklady, športové ihriská, rodinné a bytové domy, či stavba kotercov a voliér pre domáce zvieratá. Zvárané panely sa najviac predávajú s vysokoadhéznou ochrannou polyesterovou farbou pokrývajúcou pozinkovaný drôt. Panelové ploty sa podľa použitia vyrábajú z rôznych priemerov drôtov. Na rezidenčné oplotenia sa oblúbené 3Dpanely z drôtu o pr. 4mm, tam kde sa vyžaduje väčšia pevnosť oplotenia sa používajú o priemeroch 5 až 8mm.

2D panely

Veľmi pevné, odolné a moderne vyzerajúce oplotenie bez prelisov je určené všade tam, kde je vyžadovaná najvyššia bezpečnosť objektu.Vysoká pevnosť panela je dosiahnutá zdvojením horizontálnych drôtov o priemere 6 alebo 8 mm. Kvalitná dvojitá povrchová úprava pozostávajúca z pozinkovaných drôtov a vysokoadhéznej polyesterovej farby  zaručuje veľmi dlhú životnosť. 2D panely sa používajú napríklad aj pri stavbe sypaného plota, pripadne voliér a kotercov pre veľké psy.

3D panely

Plotový panel 3D je výbornou voľbou, ak sa chystáte na oplotenie priemyselných areálov, rodinného domu, záhrady, súkromného pozemku, športoviska, či stavbu kotercov a výbehov pre zvieratá. 3D panely sú obľúbené pre svoju variabilitu, jednoduchú montáž, bezúdržbovosť materiálu, stabilitu a pevnosť. Takéto plotové panely majú vodorovné 3D prehyby, ktoré zvyšujú pevnosť zváranej siete.

 

Zdroje:

https://martinec.sk/c/plotove-panely-dielce

https://rmploty.sk/plotove-systemy/

https://pletiva.sk/produkt/plotove-panely/3d-panely/plotovy-panel-3d-vyska-1030-mm-oko-50-x-200-mm-antracit/

https://martinec.sk/c/plotove-dielce-2d

https://pletiva.sk/plotove-zvarane-panely/

https://www.pletivo.sk/plotove-dielce-3d-zelene/

 

2D verzus 3D plotový panel
Ohodnoťte tento príspevok.