Vyberte stranu

Každá obývacia izba si vyžaduje nejaké dekorácie, ktoré doladia celkový priestor. Práve tie nachádzajú miesto vo vitrínach, ktoré tvoria neodmysliteľnú súčasť každej obývacej steny. Môžete ich nájsť vo viacerých prevedeniach v rôznych dizajnových spracovaniach a farebných odtieňoch.

Obývačka s kuchyňou – Aké kombinácie sú tie najidealnejšie?

 

moderna obyvacka

 

Niektoré vitríny sú dokonca súčasťou sektorového nábytku, preto k nim veľmi jednoducho doladíte aj zvyšný nábytok do vašej obývačky. Presklené vitríny sú skvelým úložným priestorom s možnosťou prezentácie vašich obľúbených predmetov. Vystavte svoju zbierku na obdiv a zároveň ju ochráňte pred nepríjemným prachom.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Hej.sk, Bonami.sk, BighomeMyinterier.sk ponúkajú nábytok a iné domáce zariadenia za výhodnejšie ceny.

Viac Informácii

Moderné presklené vitríny do obývačky

Moderné a funkčné vitríny, ktoré sú perfektným doplnkom do obývacej izby či spálne, majú zväčša perfektné kvalitu prevedenia, atraktívny dizajn a rozumnú cenu. Eleganciu nábytku dodáva vami zvolené LED osvetlenie, ktoré vytvorí jedinečnú atmosféru vo vašom domove.

Presklené vitríny plnia funkciu doplnkových úložných priestorov pre vašu domácnosť. Je u nich kladený dôraz nielen na priestrannosť, ale aj na vzhľad. Vitríny potom skvele doplnia osobitý štýl každej izby a zároveň budú plniť praktickú funkciu.

 

Vyberte si z ponuky vitrín!

ZÁVESNÁ VITRÍNA, DUB ANTICKÝ/BÉŽOVÝ LESK HG, GATIK 111

tlačidlo

Biela dvojdverová vitrína Drevotvar Ella

tlačidlo

Vitrína KENT EREG 3W2S (Gaštan)

tlačidlo

BOG-FRAN LIONEL LI 7 vitrína – dub sonoma truflový / biely vysoký lesk

BOG-FRAN LIONEL LI 7 vitrína - dub sonoma truflový / biely vysoký lesk

tlačidlo

Ktorý z typov presklených vitrín do obývačky si vybrať?

Presklené vitríny do obývačky majú moderný i tradičný dizajn. Tieto segmenty nábytku sú vyrobené v rôznych prevedeniach. Najčastejšie sú zhotovené z drevotriesky alebo masívu. Povrch vitrín z drevotriesky je upravený laminovaním alebo dyhovaním. Tento materiál sa jednoducho udržuje v čistote a je charakteristický ľahkosťou.

Masívne závesné vitríny sú zas pevné a je možné ich namoriť vo viacerých odtieňoch. Ich údržba je tiež veľmi jednoduchá, pretože ich stačí pri poškodení len prebrúsiť, prelakovať či znova namoriť. Závesné vitríny majú najčastejšie sklenené dvierka a kovové či plastové úchytky. Tie bývajú esteticky a farebne zladené k vitrínam.

Pri výbere vitríny do domácnosti by sme mali myslieť na niekoľko zásad:

  • závesná vitrína by mala do interiéru zapadnúť dizajnom aj veľkosťou; je výhodné kúpiť závesnú vitrínu zo sektorovej zostavy, nakoľko tak si môžete produkt jednoducho skombinovať aj s ďalšími prvkami a vytvoriť tak jednotný komplet do domácnosti
  • dôležitým parametrom pri výbere závesných produktov, je ich nosnosť; nemali by ste vitríny preťažovať, aby sa nestalo, že sa nábytok odtrhne, lebo umiestnené predmety sa tak môžu rozbiť alebo inak poškodiť
  • vitríny môžu obsahovať uzatvorené i otvorené odkladacie časti; mali by ste zvážiť, čo budete do týchto vitrín umiestňovať, pevné alebo sklené dvierka ochránia predmety pred prachom a inými nečistotami.

 

obývačka s kuchyňou

Kde všade sa hodia presklené vitríny?

Presklená vitrína je dokonalým doplnkom do každej domácnosti. Dokáže zaujať a vyplniť prázdny priestor. Hodí sa do obývačky, pracovne, ale aj jedálne. Na svoje si príde každý. Napríklad presklené vitríny z masívneho dubového dreva sa svojim dizajnovým prevedením dokonale hodia do moderných interiérov.

Milovníci historického štýlu si zaručene zamilujú rustikálne presklené vitríny hodiace sa do starožitného interiéru prípadne do vidieckych domčekov. Vitríny sú zväčša vyrobené z dreveného masívu či už je to dub, borovica alebo breza. Kvalitné masívne drevo a precízne opracovanie sú dokonalou garanciou pevnosti, masívnosti a samozrejme luxusu.

Aj obývačka podľa Feng Shui môže mať svoje čaro a atmosféru

 

moderna obyvacka

Presklené vitríny do obývačky by u vás nemali chýbať

Tento perfektný doplnok do obývačky by u vás jednoznačne nemal chýbať. Keďže plní nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu, určite s ním budete nadmieru spokojný. Stačí si už len vybrať ten pravý, ktorý výborne doladí váš interiér.

 

Vyberte si z ponuky vitrín!

ZÁVESNÁ VITRÍNA, DUB ANTICKÝ/BÉŽOVÝ LESK HG, GATIK 111

tlačidlo

Biela dvojdverová vitrína Drevotvar Ella

tlačidlo

Vitrína KENT EREG 3W2S (Gaštan)

tlačidlo

BOG-FRAN LIONEL LI 7 vitrína – dub sonoma truflový / biely vysoký lesk

BOG-FRAN LIONEL LI 7 vitrína - dub sonoma truflový / biely vysoký lesk

tlačidlo

Knižnice do obývačky ako dizajnová lahôdka. Akú si vybrať?

Pri výbere určite zalovte v ponukách našich spoľahlivých eshopov, ktoré vám zakúpený produkt ochotne privezú až k vám domov. Z bohatej ponuky si určite vyberiete. Kliknite si napríklad na Bonami, Myinterier alebo tiež Novynabytok či Temponabytok.

bonami
myinterier
novynabytok-sk
Presklené vitríny do obývačky vám perfektne vyplnia priestor a sú veľmi štýlové
5 (100%) 8 hlasov