Vyberte stranu

 

Výber bazéna je vždy maturita. Chcete si splniť svoje predstavy, ale pritom sa vyhnúť rôznym vybavovačkám? Obávate sa toho, že celý proces bude trvať pridlho? Ak by ste sa radi kúpali ešte toto leto, tento mesiac, tento týždeň, stavte na celoročný bazén SWIM SPA. Pozrite si 5 dôvodov, prečo sa to jednoznačne oplatí.

Celoročný bazén SWIM SPA, zdroj: hottub.sk/

 

Nepotrebujete stavebné povolenie

Pri tomto type bazéna nepotrebujete nič riešiť s úradmi. Nečakajú vás ani žiadne náročné stavebné práce. Bazén s protiprúdom SWIM SPA vám len prídu ráno osadiť na vybetónovanú platňu  a večer už sa môžete kúpať 🙂

 

2. Celoročný bazén

Poznáme to. Nie vždy cez leto počasie praje kúpaniu. Ani to aktuálne nevyzerá úplne ideálne. Nič to, či je teplo alebo zima, či sneží alebo svieti slnko , nemusíte to riešiť. Predstavujeme vám celoročný bazén SWIM SPA, ktorý si môžete užívať v akomkoľvek ročnom období bez ohľadu na výkyvy počasia. Plný príjemne teplej vody s tryskami a množstvom funkcií. Vďaka plnoautomatickému prekrytiu ACS alebo jednoduchému mechanickému prekrytiu sa nemusíte obávať ani dažďa alebo snehu . Manipuláciu s týmto typom prekrytia zvládne aj krehká žena . Leto a wellness pohodu si takto užijete kedykoľvek.

Celoročný bazén SWIM SPA, zdroj: hottub.sk/

 

Bazén s protiprúdom i na plávanie

Snívate nad kombináciou bazéna a vírivky? Plávania i relaxu? SWIM SPA vám prináša ideálne spojenie v modernom dizajne. Najväčšia plavecká plocha aké Swim Spa na trhu ponúka , poskytuje priestor pre plávanie , ku detským hrám , alebo i ku sladkému ničnerobeniu. Krásne prehriata voda, vhodná na celoročné kúpanie.  Madlá pre najrôznejšie akvatické cvičenia. Verzus silný regulovateľný protiprúd a základné hydroterapeutické trysky, ktoré vám zregenerujú celé telo. Čo viac si priať?

 

4. Ovládate ho odkiaľkoľvek

Celoročný bazén SWIM SPA disponuje inteligentnou riadiacou jednotkou, ktorú je možné ovládať odkiaľkoľvek, stačí ho pripojiť na internet.  Všetko, čo k tomu potrebujete, je len smartphone alebo tablet.

 

5. Špičkové technológie

Premyslené funkcie a veľmi dômyselne navrhované systémy robia z bazénov SWIM SPA vysoko bezpečné, čisté a príjemné miesto k relaxácii s nízkymi prevádzkovými nákladmi a nenáročnou údržbou. Všetka technológia je servisovateľná po celý čas životnosti, ktorý predstavuje až desiatky rokov. Na tieto bazény s protiprúdom je jednoducho spoľah.

 

Celoročný bazén SWIM SPA, zdroj: hottub.sk/

 

Kde nájdete bazén s protiprúdom SWIM SPA?

Navštívte showroom HOTTUB Sauna a Wellness. 15 rokov skúseností je tu pre vás. Okrem bazénov vám možno „padne do oka” aj luxusná vírivka, jacuzzi alebo zvážite ponuku sauny na mieru. Pri všetkých produktoch vám garantujeme najvyššiu odbornosť a záručný aj pozáručný servis počas celej životnosti zariadenia.

 

5 dôvodov, prečo si vybrať celoročný bazén SWIM SPA
Ohodnoťte tento príspevok.