Vyberte stranu

Pekná fasáda patrí medzi pýchy každého majiteľa domu. Či už sa hrdíte prírodným dreveným obkladom, alebo ste stavili na drsný kameň, či je vašou srdcovkou tehla, každé z týchto obložení je z času načas potrebné vyčistiť.

Vrtochy počasia, blízkosť priemyselných oblastí či ciest, no aj nečistoty od lastovičiek a ďalších vtákov dokážu aj tú najštýlovejšiu fasádu zmeniť na symbol zašlej krásy. Keď sa pre čistenie fasády už rozhodnete, akú máte istotu, že ju tento proces, aj keď rukami profesionálov, nepoškodí? Odpoveď je jednoduchá – vaša fasáda bude v bezpečí, ak sa rozhodnete pre ekologické a kontaktné čistenie fasád.

Žiadne vysokotlakové čističe

Väčšina firiem na Slovensku používa na umývanie fasád vysokotlakové čističe, ktoré pôsobením vysokého tlaku zmývajú z fasád nečistoty. Tento vysoký tlak však zároveň tlačí na krehkú štruktúru fasády a môže ju narušiť bez ohľadu na to, či máte dom omietnutý alebo obložený napríklad drevom.

Kontaktná metóda toto riziko eliminovala. Spočíva totiž v používaní iba valčekov a štetcov, ktoré zabezpečujú, že bude očistený každý jeden centimeter fasády. A to spôsobom, ktorý ju nemôže poškodiť.

Dajte sa na ekologickú cestu

Podobne ako vysokotlakové čističe, aj chemikálie pôsobiace na plesne, riasy, lišajníky a ďalšie organizmy na vašej fasáde pomaly vychádzajú z módy. Nahrádza ich ekologický prístup, ktorý je rovnako účinný, no zároveň šetrí prírodu. Týmto ekologickým prístupom spôsobila revolúciu na trhu s čistením fasád spoločnosť Bomba Fasáda. Vyvinula svoj vlastný 7-zložkový 100 % ekologický roztok, ktorý bojuje proti škodcom a nečistotám na fasáde a zároveň nezaťažuje životné prostredie. Spoločne s vyššie spomenutou kontaktnou technológiu je tak Bomba Fasáda jedinou spoločnosťou na Slovensku, ktorá má na takéto čistenie patent.

Chcete spoľahlivo vyčistiť svoju fasádu? Zvoľte ekologický prístup
Ohodnoťte tento príspevok.