Vyberte stranu

Jedálenský stôl ‒ spoločník na každý deň

 

Zariadenie jedálenského priestoru nám vždy dáva zabrať. Najmä pri otvorených priestoroch. Kombinovanie jedálenského stola je v takomto prípade ešte náročnejšie, pretože je obyčajne niekde medzi kuchyňou a obývačkou. Rôzne farby, tvary a materiály neraz spôsobujú šediny aj tým najšikovnejším interiérovým mágom.

 

Ak už predsa len nájdete vysnívanú farbu alebo tvar jedálenského stola, začne nekonečné hľadanie a meranie. Všetko preto, aby sa vaša predstava stala realitou. Jedálenský stôl bude vašim spoločníkom pri rôznych činnostiach počas celého dňa. Veľkosť jedálenského stola sa preto stáva jedným z najpodstatnejších parametrov. Ako sa však vyhnúť priveľkému alebo primalému jedálenskému stolu? Odpoveďou môžu byť rozkladacie jedálenské stoly na Estilofine.

Jedálenský stôl ‒ spoločník na každý deň

Variabilita rozkladacieho nábytku je nenahraditeľná. Obzvlášť pri menších priestoroch. Iné to nie je ani pri jedálenskom stole. Zmenšenie alebo zväčšenie jedálenského stola podľa potreby vám ušetrí mnoho času a starostí. Situácií, kedy rozkladací jedálenský stôl určite oceníte je hneď niekoľko:

 

 1. Rodinná oslava

  Napriek tomu, že vás obyčajne nemusí byť doma veľa, oslavy to môžu zmeniť. Jubileá či dôležité výročia a sviatky často zahŕňajú viac ľudí pri jedálenskom stole. Blízka rodina, bratranci a sesternice, priatelia či starí rodičia. Pri menšom jedálenskom stole to môže byť problém. Ak však máte rozkladací jedálenský stôl z Estilofiny, máte aj riešenie. Jednoduchou manipuláciou sa k stolu vojde o 5 ‒ 6 ľudí viac. Po oslave stôl vrátite do pôvodného rozmeru bez zbytočných obmedzení priestoru. Toto riešenie je oveľa komfortnejšie ako prenášanie a skladanie rôznych stolov s odlišnými výškami k sebe.

 2. Spoločná zábava

   

  Máte radi spoločenské hry? Potom ste určite občas narazili na problém, ak máte menší jedálenský stôl. Rozloženie niektorých herných plánov, množstva kariet a ďalších komponentov potrebuje veľa priestoru. Rozkladací jedálenský stôl je v tomto prípade ideálnym riešením. Pri menších hrách oceníte blízkosť hráčov pri nerozloženom stole a pri väčších hrách zas možnosť rozložiteľného jedálenského stola, ktorý všetkým hráčom daruje dostatok priestoru na všetko, čo k hre potrebujú.

 3. Kancelársky priestor

  Máte často home office alebo pracujete ako freelancer? Situácie s množstvom papierov po celej podlahe potom dobre poznáte. Okrem nich potrebujete miesto ešte na svoj notebook, mobilný telefón, perá, knihy. Bežný kancelársky alebo konferenčný stôl toto určite nezvládne. Počas dňa však jedálenský stôl zostáva obyčajne nevyužitý. Mať všetko na stole a bez nutnosti hľadať potrebné dokumenty pod ním má svoje výhody. Ak máte z Estilofiny práve rozkladací jedálenský stôl, jeho veľkosť si prispôsobíte podľa množstva práce. Pracovať sa vám takto bude oveľa pohodlnejšie.

 

 

Jedálenský stôl ‒ spoločník na každý deň

4. Práca, práca, práca

Zaváranie, utieranie prachu, kreatívne popoludnia s deťmi alebo príprava jedla. Znie to na prvý pohľad zvláštne, ale občas ani celá kuchynská linka nestačí na poriadok v kuchyni. Možnosť naskladať veci pri práci na jedálenský stôl príde vhod. Stačí stôl roztiahnuť a priestor sa zväčší natoľko, že postačuje aj na veľké upratovaniu domu.

Jedálenský stôl ‒ spoločník na každý deň

Rozkladacím jedálenským stolom získate nový priestor pre prácu alebo oddych. Estilofina ponúka široký výber tvarov, farieb a rozmerov, aby nový jedálenský stôl dokonale ľahko zapadol aj do vášho priestoru.

Jedálenský stôl ‒ spoločník na každý deň
Ohodnoťte tento príspevok.