Vyberte stranu

Boríte sa v kancelárii s tonami papierov, dokumentov alebo listín? Zabudnite na všetok neporiadok v podobe rozhádzaných papierov a ďalších drobností, využite na ich organizáciu kancelárske kontajnery alebo úložné boxy.

V oboch prípadoch ide síce už o dobre známe súčasti drobného zariadenia kancelárie či pracovne, no na veľké počudovanie, stále aj dosť podceňované vybavenie kancelárie. V prípade väčších kontajnerov sa dokonca už jedná o nábytok, ktorý vám pomôže napríklad aj s presúvaním väčšieho množstva dokladov či potrieb po miestnosti.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Bighome.sk, Bonami.sk, Myinterier.sk ponúkajú nábytok a iné domáce zariadenia za výhodnejšie ceny.

Viac Informácii

Ideálny kancelársky nábytok na písomnosti? Kancelárske kontajnery

Kancelárske kontajnery predstavujú do pracovne aj kancelárskych priestorov optimálnu kombináciu priestrannosti, elegancie, úžitkovej hodnoty a komplexného využitia. Môžete do nich dať dokumenty, šanóny, ale napríklad aj kancelárske a písacie potreby.

Ak hľadáte viac mobility, odporúčame vybrať si niektorý z kontajnerov na kolieskach. Aj pri väčšej hmotnostnej záťaži viete presúvať dokumenty či iné príslušenstvo nielen po kancelárii, ale aj medzi viacerými miestnosťami. Kúpiť sa dajú tiež aj uzamykateľné kancelárske kontajnery, ktoré vám poskytnú maximum súkromia v práci aj doma.

Vďaka celkovej variabilite vie kancelársky kontajner pritom zastúpiť nielen miesto bežných zásuviek k písaciemu stolu, ale napríklad je použiteľný aj ako samostatná komoda. Môžete ho teda postaviť buď k existujúcemu nábytku, alebo ho nechať vyniknúť samostatne a na vrch položiť napríklad tlačiareň či menšiu kopírku.

Vyberte si z ponuky kancelárskych kontajnerov!

Kontajner na kolieskach HERIT - biela

tlačidlo

TEMPO KONDELA OSCAR C07 kontajner - čerešňa americká

tlačidlo

Biely box na nabíjačky Yamazaki Web Cable Box

tlačidlo

Box s vekom Owl 49 x 24 x 39 cm, oranžové veko

Box s vekom Owl 49 x 24 x 39 cm, oranžové veko

tlačidlo

Úložné boxy do skrine aj s vekom na voľno

Pokiaľ hľadáte niečo menšie, mobilnejšie a praktickejšie, môžete vyskúša aj úložné boxy. Nie vždy a všade sa totiž hodia veľké kancelárskej kontajnery, napríklad ak potrebujete niečo uložiť do uzavretých skríň. Vtedy sú výborné jednoduché úložné boxy, napríklad aj na čistiace prostriedky pre upratovanie pracovne.

Taktiež sa dajú kúpiť úložné boxy s vekom, pokiaľ chcete zabrániť tomu, aby na dokumenty alebo kancelárske drobnosti sadal prach a chcete ich mať po ruke napríklad na stole alebo poličkách.

Praktickým doplnkomboxy na nabíjačky a iné elektrické káble, ktoré sa v kancelárii bežne povaľujú. Pokiaľ chcete o niečo väčší úložný a odkladací priestor, s ktorým by sa dalo veľmi dobre manipulovať, skúsiť môžete aj pojazdné boxy, napríklad na knihy a ťažšiu dokumentáciu.

 

kancelarske kontajnery

Plastové, z dreva aj kovové

Kancelárske kontajnery a úložné boxy sa dajú perfektne zladiť k existujúcemu nábytku, ale môžete ich pokojne skúsiť skombinovať aj do kontrastu. To platí tak pre farby, ako aj pre materiály. Odporúčame vyhnúť sa papierovým boxom, ktoré sú síce lacnejšie, ale nevydržia náročnejšie zaobchádzanie.

Čo sa týka materiálov a farieb, máte na výber viac možností:

  • drevené alebo drevotrieskové kontajnery sú najčastejším riešením, ktoré ponúka asi najlepší pomer ceny a kvality
  • kovové kontajnery sú určite zaujímavé, no treba si dať pozor na ich farebné zladenie s ostatným zariadením
  • čo sa týka farby, skúste sa vyvarovať príliš expresívnym a viacfarebným odtieňom, tie sa hodia skôr do domácnosti, do kancelárie sú lepšie tradičné farby, čiže čierna a hnedá

 

kancelarske kontajnery

Kancelárske kontajnery alebo úložné boxy? Najlepšia cena je na internete

Vybavenie do kancelárie si môžete dnes kúpiť prakticky kdekoľvek, či už sa jedná o obchody s nábytkom, ale aj o špeciálne predajne zamerané na kancelárske potreby. Ak ale hľadáte najlepší pomer ceny a kvality, odporúčame určite nákup online.

Veľkou výhodou je aj to, že nikde inde nenájdete tak veľký výber skladom, ako na internete. Prednosť určite dajte známejším a overeným eshopom, ktoré vám ponúknu nielen cenovo zaujímavý sortiment, ale aj kvalitné zákaznícke služby. My odporúčame eshopy 4home, Bonami, BighomeMyInterier. V nich nájdete určite to, čo vaša kancelária potrebuje.

4home
bonami
bighome-sk
myinterier

 

 

 

 

 

Kancelárske kontajnery aj úložné boxy ako skvelí pomocníci s nedostatkom priestoru
5 (100%) 5 hlasov