Vyberte stranu

Kvalitná tieniaca technika, ktorá skrášli vašu domácnosť

 

Tieniaca technika je neodmysliteľná súčasť domácnosti, jednotlivých miestností. Teraz, keď sú dni výrazne kratšie, zamračené a daždivé, siahame po tieniacej technike oveľa skôr, ako v letných mesiacoch.

Ak uvažujete nad modernejšou tieniacou technikou, vyberte si niektorú z týchto moderných kvalitných tieniacich techník.

Vonkajšie žalúzie

 

Klasické žalúzie, interiérové žalúzie, je nuda a mnohí hľadajú spôsob, ako nahradiť túto tieniacu techniku niečim novým. Ak uvažujete nad tým, že by ste si vymenili tieniacu techniku, odporúčame vám vonkajšie žalúzie. Skvele sa hodí do moderných rodinných domov s veľkými presklenými plochami a hlavne dokážu viac chrániť pred slnečnými lúčmi v lete ako klasické žalúzie.

Jedná sa o moderný efektívny spôsob tienenia, ktorý predstavuje účinnú tepelnú ochranu budovy. Reguláciu svetla umožňuje efektívne naklápanie lamiel.

Ak si objednáte najmodernejšie vonkajšie žalúzie, máte možnosť vybrať si také, ktoré sa ovláda manuálne, alebo motoricky.

Látkové rolety

Ak plánujete nové tienenie, ale nechcete vonkajšie žalúzie, odporúčame vám látkové rolety. Klasické žalúzie môžu byť nahrádzané práve touto tieniacou technikou. Ak preferujete farby, pri látkových roletách máte možnosť vybrať si rôzne farby. Dokonca do detských izieb si môžete kúpiť aj obrázkové látkové rolety. Vyberte si pekné látkové rolety, ktoré sa navíjajú na hriadeľ a môžu byť otvorené, alebo skryté v kazete. Vybrať si môžete z rôznych farieb, látok a prispôsobiť si môžete aj výber veľkosti.

Kvalitná tieniaca technika nemá len chrániť pred slnečnými lúčmi. Okrem toho má vytvárať ideálne podmienky na relax počas večerov, má chrániť pred zvedavými pohľadmi susedov a v prípade vonkajších žalúzií poskytuje dokonca aj tepelnú ochranu budovy.

Medzi kvalitnú tieniacu techniku, ktorá skrášli domácnosť, radíme aj novinky v oblasti tieniacej techniky, čiže vonkajšie žalúzie a modernejšie látkové rolety.

Zdroj obrázka:

 

Autor: Palatinate Stock / Shutterstock.com

Kvalitná tieniaca technika, ktorá skrášli vašu domácnosť
Ohodnoťte tento príspevok.