Vyberte stranu

Moderné prehozy na sedačky a postele

 

Ich ochrannú funkciu využívajú viaceré slovenské domácnosti, no niektoré rodiny ich vôbec nevyužívajú, čo je veľká škoda vzhľadom na to, že chránia posteľné obliečky a poťahy sedacích súprav.

 

Ak hľadáte moderné prehozy na sedačku a posteľ, poradíme vám, ako si vybrať tie najlepšie.

Moderné prehozy na sedačky a postele

Prehozy na posteľ

 

Moderný dizajn, nadčasovosť a kvalitný materiál – to by ste si mali všímať pri výbere nových prehozov na postele. Ich dizajn musí perfektne ladiť k dizajnu spálne a samozrejmosťou je aj  ich veľkosť. Prehozy sa vyrábajú nielen na dve veľkosti manželských postelí, ale aj na klasické jednolôžka. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového prehozu na posteľ, poslúži vám nielen ako dekorácia, ale môžete ho využiť aj na prikrytie rozložených neposkladaných perín v prípade, že ráno nestíhate. Poslúži vám aj ako deka v prípade, že si chcete počas dňa zdriemnuť a nechcete rozprestierať paplóny. V letných mesiacoch vám poslúži aj ako náhrada perín a v prípade, že vám príde návšteva a nemáte náhradné paplóny, môžete použiť váš prehoz na posteľ.

Odporúčame vyberať z ponuky trojvrstvových prehozov na posteľ a tkaných prehozov na posteľ.

Najpredávanejšie sú prehozy, ktoré sú vyrobené zo 100% polyesteru.

 

Prehozy na gauč

 

Ochrannú funkciu štýlových prehozov na gauč oceníte, ak máte malé deti alebo domáceho miláčika. Poťahy sedacej súpravy sa pri deťoch a pri domácich maznáčikoch veľmi rýchlo zašpinia a práve preto bude pre vás lepšie, ak poťahy gaučov ochránite modernými prehozmi na gauče. Odporúčame vzorované akrylové prehozy na gauče, ktoré sú na dotyk veľmi jemné a ani po niekoľkých praniach nestvrdnú a nevyblednú. Minimalistom odporúčame jednofarebné prehozy na gauče, pre milovníkov vzorov zase vzorované prehozy na gauče.

Moderné prehozy na sedačky a postele

Ak hľadáte kvalitné prehozy na posteľ a sedačku, všímajte si nielen veľkosť, ale najmä materiál z ktorého je prehoz vyrobený. Dodržiavajte určenú teplotu prania, aby sa nestalo, že sa vám nové prehozy zrazia a ostanú nepoužiteľné.

Moderné prehozy na sedačky a postele
5 (100%) 2 hlasov