Vyberte stranu

Nemáte kam odkladať svoje oblečenie? V tom prípade vám pomôže nemý sluha. Oblečenie budete mať stále na očiach, a v prípade potreby vám na ňom perfektne vyschne. Nemý sluha je tiež ideálny pre prípad, že si chcete pripraviť oblečenie na ráno.

Nemý sluha je obľúbeným doplnkom do domácnosti pre jeho praktické využitie pri odkladaní odevov. Dá sa využiť ako stojan na rôzne oblečenie, ako napríklad košele, nohavice, kravaty a obleky. Nájde uplatnenie na chodbe, v predsieni, v šatni, spálni aj detskej izbe. Možno vybrať aj z ponuky na nemého sluhu s odkladacím priestorom pre hodinky či šperky.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Bonami, Myinterier, 4home ponúkajú nábytok a iné domáce zariadenia za výhodnejšie ceny.

Viac Informácii

Je to naozaj multifunkčný pomocník

Nemý sluha sa používa na stále perfektne upravené oblečenie bez otlačkov po poskladanom oblečení. Stojan sa dá ľahko prispôsobiť požadovanej výške. Väčšina stojanov má na spodku primontované kolieska, čo je výhodou ľahkého premiestňovania. Pri niektorých stojanoch sú úložné skrinky do ktorých môžete uložiť rôzne drobnosti.

Je to výborný pomocník do každej domácnosti. Často je využívaný do spální, kúpeľní, terasy, je však dosť žiadaný aj do detských izieb. Každé dieťa si ho obľúbi hlavne pre tvar a ľahko uložené oblečenie. Množstvo sluhov a stojanov na šaty je v rôznych veľkostiach a tvaroch. Nemý sluha sa väčšinou skladá z kovových častí, ale na niektorých sú aj drevené doplnky.

 

Nemý sluha býva vyrobený z rôznych materiálov

Nemý sluha môže byť vyrobený z niekoľkých vhodných materiálov. Drevený nemý sluha sa určite hodí do každého interiéru či už ste zástancom moderného chladnejšieho štýlu, alebo máte radi prírodu. Drevo je veľmi vďačnou surovinou a v tomto prípade tomu samozrejme nie je inak. Odtiene sú rôzne, napríklad orech, prírodná, biela vysoký lesk, čierna, atď.

Veľmi praktické spojenie objavili dizajnéri práve v spojení so stoličkou. Možno ich k tomu inšpirovala skutočnosť, že mnohí využívajú práve stoličku ako provizórneho sluhu. Nemý sluha so stoličkou tak predstavuje skvelo premyslené spojenie, ktorému sa nedá povedať nie.

Nemý sluha môže byť  perfektným spoločníkom a navyše skvelo svojím dizajnom zapadne aj do interiéru každého náročnejšieho zákazníka. Bez ohľadu na to, aký si vyberiete vám bude poskytovať neskutočné množstvo výhod, o ktoré sa jednoducho nemôžete nechať pripraviť.

 

Vyberte si z ponuky produktov, ktoré by ste môhli potrebovať!

SIGNAL MARIO nemý sluha - buk - hliník

tlačidlo

Prírodné dubový nemý sluha Folke Lofn

tlačidlo

Nemý sluha čerešňa

Nemý sluha čerešňa

tlačidlo

Tento praktický sluha má veľa výhod

Jeho praktické využitie oceníte hneď po tom, ako si ho umiestnite do vašej izby a nebudete chápať, ako ste mohli bez tohto pomocníka doteraz fungovať. Nemým sluhom sa predsa tento šikovný bytový doplnok nevolá len tak.

Nemý sluha má niekoľko skvelých výhod, medzi ktoré patria:

 • predovšetkým udržuje poriadok
 • poskytuje možnosť pripraviť si oblečenie na nasledujúci deň
 • pohodlné obliekanie pri nemých sluhoch so stoličkou
 • okrem praktickej stránky disponuje aj dizajnovou
 • zabraňuje otlačkom po poskladanom oblečení
 • stojan sa dá nastaviť na požadovanú výšku
 • vďaka super dizajnu sa dá zladiť do akéhokoľvek štýlu
 • ušetrí vám časzabezpečí organizáciu vášho šatníka
 • niektoré druhy týchto stojanov majú aj kolieska na ľahké premiestňovanie
 • praktický najmä pre biznis oblečenie
 • niektoré typy ponúkajú možnosť zásuviek, poličky či zrkadla

 

Nemý sluha ponúka rôzne prevedenia, z ktorých si zaručene vyberiete

Ak ste sa už rozhodli, aký by mal mať tvar a ako by mal vyzerať, možno teraz váhate nad výberom farby. Čo tak biely nemý sluha? Biela sa hodí takmer všade, na prvý pohľad pôsobí nenápadne a zároveň veľmi elegantne.

Nemusíte si ani siahať hlboko do vrecka. Nemý sluha za skvelú cenu je v ponuke viacerých spoľahlivých eshopov. Nájdete tu kovové stojany, drevené alebo v modernom a klasickom štýle. Záleží už len na vás, aký si vyberiete.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Bonami, Myinterier, 4home ponúkajú nábytok a iné domáce zariadenia za výhodnejšie ceny.

Viac Informácii

Tento pomocník sa hodí takmer všade

Využitie nemého sluhu v domácnosti je naozaj rozsiahle. Denný rituál, kedy prídete z práce, prezlečiete sa a vaše veci prehodíte na stoličku alebo hodíte na posteľ, sú vám možno veľmi dobre známe. Práve nemý sluha slúži ako skvelá alternatíva šatníkovej skrine. V spálni si tak rozhodne nájde svoje miesto.

Rovnako tiež v detskej izbe, kde je nemý sluha pre deti rovnako skvelým organizérom. V predsieni či na verande zasa poslúži na odkladanie čiapok, šálov alebo kabátov. Nemý sluha môže byť ako dvojramenný tak i jednoramenný.

 

Vyberte si z ponuky produktov, ktoré by ste môhli potrebovať!

SIGNAL MARIO nemý sluha - buk - hliník

tlačidlo

Prírodné dubový nemý sluha Folke Lofn

tlačidlo

Nemý sluha drevený, hnedá

tlačidlo

Nemý sluha čerešňa

Nemý sluha čerešňa

tlačidlo

Materiálov je niekoľko, ktorý si však vybrať?

Nemý sluha nie je iba praktickým pomocníkom. Naopak, stojan na oblečenie môže byť aj nositeľom špecifického dizajnu a štýlu. Drevený nemý sluha s prvkami chrómu alebo rôzne farebné kombinácie dokážu naozaj dotvoriť interiérový dizajn. Dnes máte na výber špecifické materiály i tvary daných modelov.

To, že v ponuke nájdete chrómové stojany s prvkami dreva a naopak, je úplne bežné. Ak vám postačí nižšia nosnosť, vyberať môžete aj spomedzi plastových adeptov. Práve dizajn stojanu môžete prispôsobiť štýlu vo vašej spálni alebo v detskej izbe.

Kovové vešiaky sú obľúbené najmä v modernom až minimalistickom interiéri spálne. Jednoduchý vzhľad, no kvalitný a lesklý materiál s pevným, napríklad mramorovým podstavcom, splní dizajnový aj praktický účel. Skúsiť môžete novodobých nemých sluhov, ktorých súčasťou sú kolieska pre ľahkú manipuláciu a dve závesné tyče.

 

Kde hľadať a nájsť ten správny?

Ak máte už akú takú predstavu o svojom nemom sluhovi, ktorý vám uľahčí uskladnenie oblečenia, je na čase vybrať ten, ktorý bude presne vašu predstavu spĺňať. Nebude to vôbec zložité, pretože všetko, čo musíte urobiť, je navštíviť pár eshopov, ktoré ponúkajú naozaj veľký výber týchto stojanov.

Pri kúpe cez internet uprednostnite overené a známejšie eshopy. Veľmi dobré skúseností sú napríklad s eshopom 4home, prípadne s veľkými internetovými obchodmi BonamiMyinterier. S výberom v týchto internetových obchodoch budete určite spokojný a navštíviť ich môžete aj pri výbere ďalších doplnkov a potrieb do interiéru a domácnosti.

myinterier
bonami
Nemý sluha je pomocník do domácnosti, ktorý ocenia všetci rodinní príslušníci
5 (100%) 5 hlasov