Vyberte stranu

Plánujete ku nového domčeku so záhradou aj psíka? Pokiaľ ho nechcete mať zavretého vo vnútri, bude treba prispôsobiť oplotenie domu tak, aby ho nepoškodil, prípadne ho nepreskočil.

Aj keď, pri niektorých psoch je to ťažké, sú veľmi vynaliezaví. Určite ste sa už aj vy stretli s tým, ako tento domáci miláčik prelieza plot „na mačku”. Ako sa teda zabezpečiť a zároveň využiť jednoduchšie riešenie?

Ideálny plot pre pozemok so psom

Ak sa chcete vyhnúť komplikáciám, nebezpečenstvu v podobe rušnej cesty, hádkam so susedmi a mať svojho psa pod kontrolou, stavte na veľký a silný plot. Nepodceňujte ho ani, ak máte menšieho psa. Ktovie, možno je mrštný a obyčajné plotové pletivo ho nezastaví…

Nemusí ísť o nákladné kamenné alebo betónové ploty, postačí pozinkované štvorhranné pletivo, prípadne poplastované z pozinkovaného drôtu a s PVC vrstvou (vhodné pre objekty so stredne veľkými psami). Ich montáž je navyše jednoduchá a rýchla.

Pletivo pre ďalšie zvieratá

Pokiaľ sa chystáte mať na svojom pozemku aj iné zvieratá ako sú pes či mačka, určite by ste sa mali pozrieť na chovateľské pletivá. Zabezpečíte nimi hydinu či králiky, ale aj zasadené stromčeky a rastlinky.

Oplotenie a domáci miláčikovia: ako ho prispôsobiť?
Ohodnoťte tento príspevok.