Vyberte stranu

Pomôžeme vám zorientovať sa v ponuke sedačiek a vybrať si tú najlepšiu

 

Najvyťaženejšia súčasť obývačky býva pravidelne menená. Nájsť však kvalitnú sedačku, ktorá dokáže plnohodnotne plniť funkciu, je ale problematické. Ponuka je veľká a je ťažké sa zorientovať v tom, ktoré sedačky sú kvalitné a ktoré naopak nie.

Pomôžeme vám zorientovať sa v ponuke nájsť tú najlepšiu, ktorá bude pasovať do obývačky.

Urobte si prieskum medzi predajňami

 

Ako prvé si s partnerom/partnerkou sadnite k počítaču a urobte si prieskum medzi predajňami. Do úzkeho výberu vyberte tie predajne so sedacími súpravami, ktoré sa vám najviac pozdávajú a ktoré majú predajne v blízkosti vášho bydliska. Je lepšie si sedacie súpravy a samozrejme aj predajňu s kvalitnými sedacími súprava pozrieť osobne. Nové sedacie súpravy je potrebné ohmatať si,vyskúšať si, ako sa na nich sedí. Až potom je potrebné zúžiť výber na tie najlepšie a z nich si vybrať tú, ktorú si kúpite.

Veľkosť je rozhodujúca

 

Už pri vstupe do obchodných prevádzok, kde predávajú sedacie súpravy, musíte vedieť, aký maximálny možný rozmer sedacej súpravy si môžete dovoliť. Je potrebné si pomerať priestory, kde bola umiestnená sedacia súprava a potom zvážiť, či chcete tento celý priestor zaplniť, alebo sa uskromníte s menšími rozmermi sedačiek.

Dobrým riešením, ak potrebujete zo sedačky príležitostne vytvoriť lôžko na spanie, je kúpa rozkladacej pohovky. Či už sa rozhodnete kúpiť rozkladaciu pohovku v Bratislave, v Trenčíne, či v Košiciach, vždy si pozrite, aké rozmery má pred rozložením a aj po rozložení, aby ste potom nemuseli kvôli rozkladacej pohovke meniť dispozíciu nábytku v obývačke.

Poťahová látka

 

A na záver zohľadňujte aj poťahovú látku. Poťahový materiál musí byť oteruvzdorný, ľahko udržiavateľný, farebne vyhovujúci a nadčasový, aby vám sedačka mohla slúžiť niekoľko rokov, a to aj vtedy, keď sa zmenia interiérové trendy.

Odporúčame uprednostňovať žinylku, mikroplyš a mikrovlákno. Pre tých, ktorí preferujú luxusnejší dizajn sedacích súprav odporúčame pravú kožu, či koženku.

Pomôžeme vám zorientovať sa v ponuke sedačiek a vybrať si tú najlepšiu
Ohodnoťte tento príspevok.