Vyberte stranu

Aj v priestoroch kúpeľne záleží na doplnkoch a detailoch. Ak do nich plánujete vniesť trocha sviežosti, skúste sa uberať práve týmto smerom. Atraktívne držiaky na uteráky sú na to vhodným adeptom, obzvlášť, ak ide o ich nevšednú a originálnu podobu. V tejto úlohe vystupuje napríklad rebrík do kúpeľne.

V podstate ide o dekoráciu a odkladaciu plochu v jednom. Môže byť menších i väčších rozmerov, s ľubovoľným počtom schodíkov. Čo sa týka materiálu, drevo je favoritom, i keď sa stretnete i s plastovým alebo kovovým variantom. V závislosti od toho je potrebné zistiť, či je rebrík ošetrený impregnovaným náterom, ktorý odolá vlhkému prostrediu kúpeľne.

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch 4home.skMyinterier.sk, Bonami.sk ponúkajú nábytok a iné domáce zariadenia za výhodnejšie ceny.

Viac Informácii

Drevený rebrík do kúpeľne zariadenej moderne i tradične

Drevo v kúpeľni predstavuje dlhodobý trend, spadajúci do kategórie nadčasový. I jeho imitácie tu majú miesto. Vzhľadovo totiž ponúkajú vysokú hodnovernosť. Ak máte záujem aspoň o malú prítomnosť prírody v kúpeľni, nemusíte siahnuť po drevenom nábytku či obkladoch a dlažbách.

Drevený rebrík do kúpeľne sa postará nielen o vnesenie útulného prvku, pretože drevo prirodzene vyžaruje teplo, ale tiež o zažehnanie nudy. Uteráky a osušky budú mať svoj vlastný stupienok a zostane miesto aj pre hygienické prípravky, malé visiace rastliny či dekorácie.

Čo sa týka estetickej stránky, v ponuke je niekoľko typov drevených variantov. Hranatý alebo oblý, s prírodným lakovaným alebo moreným povrchom, vo vintage prevedení s puncom patiny alebo v modernej bielej farbe. Konkrétny typ si vyberiete jednoducho podľa toho, do akého štýlu je ladené zariadenie vašej kúpeľne.

 

Vyberte si z ponuky kúpeľňových doplnkov!

Biely rebrík s poličkami RGE Emil, 200 x 50 cm

tlačidlo

TEMPO KONDELA LYNATET kúpeľňa - biela / biely vysoký lesk / dub sonoma truflový

tlačidlo

Fieldmann FZZ 403 rebrík 3,2 m

Fieldmann FZZ 403 rebrík 3,2 m

tlačidlo

Aj rebrík do kúpeľne sa môže niesť v znamení luxusu

Dekoračný rebrík do kúpeľne je alternatívou poličiek a vešiakov na uteráky. V podstate predstavuje akýsi stojan, ktorý je praktickou i estetickou záležitosťou. Podľa výberu materiálového prevedenia sa hodí do moderných aj tradične ladených kúpeľní. Výhodou je, že si nie vždy vyžaduje vŕtanie do obkladačiek. Stačí ho jednoducho len oprieť!

Unikátny a neprehliadnuteľný dizajn? Rebríkový stojan sa on môže postarať. Dokážete si ho vyrobiť i sami, no dizajnoví fajnšmekri si nepochybne zamilujú štýlové kúsky od renomovaných značiek. Aj metalické farby sú vítané. Medená, zlatá či strieborná kúpeľňu rozžiari.

 

Elektrický rebrík do kúpeľne poslúži aj mimo zimnej sezóny

Za zmienku stoja i vykurovacie rebríky do kúpeľne. Tie sa postarajú o príjemné teplo, ktoré oceníte nielen vtedy, ak vyjdete zo sprchy či vane. Aj v tomto prípade hovoríme o dizajnovej záležitosti, ako aj o odkladaní osušiek a uterákov.

Pri ich výbere je dobré pozerať aj na výkon. Je rozdiel v tom, či hľadáte iba tzv. sušiak na uteráky alebo model na vykurovanie miestnosti. Taktiež si treba rozmyslieť, či uprednostníte teplovodné vykurovanie, elektrický spôsob alebo ich kombináciu. Elektrický rebrík má vo vnútri zabudovanú vykurovaciu tyč, ktorá zohrieva vodu, prípadne nemrznúcu kvapalinu.

Funguje jednoduchým zapojením do zásuvky alebo priamo do elektrickej siete. Vtedy sa môže dokonca naprogramovať zapínanie i vypínanie na zvolený čas, a to aj s reguláciou teploty. Prikurovať si teda môžete v podstate kedykoľvek.

 

Kde nakúpiť?

Stojan na uteráky je praktickým pomocníkom, ktorý by v žiadnej kúpeľni nemal chýbať. Ak mu doprajete podobu rebríka, odmení sa vám zaujímavým vizuálom. Milovníci originálnych nápadov sa môžu pustiť do tvorenia, ale tiež nakupovania prostredníctvom eshopov Bonami, Myinterier alebo 4home.

Snažte sa vyťažiť z priestoru kúpeľne dekoračný potenciál. Dá sa to aj jednoduchým spôsobom, rebríky do kúpeľne sú totiž jednou z možností, ako to dosiahnuť. Na jednotlivé schodíky môžete prevesiť uteráky alebo umiestniť košíky, ktoré poslúžia ako odkladacia plocha. Tak čo, zapáčili sa aj vám?

myinterier
bonami
Rebrík do kúpeľne ako štýlový stojan na uteráky. Inšpirujte sa našimi tipmi na jeho výber!
5 (100%) 3 hlasov