Vyberte stranu

Reprezentujte spoločnosť kanceláriou.

 

Kancelárie sú neoddeliteľnými priestormi každej väčšej či menšej spoločnosti. Trávite tu hodiny denne tak prečo sa v nej necítiť dobre. Venujte jej trochu pozornosti a zariaďte si ju originálne, pohodlne a štýlovo.

Kancelária je priestor, v ktorom trávite pracovný čas. Toto miesto by malo vyhovovať pracovným nárokom, malo by vyhovovať vašim potrebám a zároveň by malo reprezentovať. V kanceláriách prijímate zákazníkov, vediete obchodné rokovania s partnermi a aj porady zo zamestnancami. Kancelária je miesto, ktoré by malo reprezentovať nie len vás osobne, ale celú firmu.

Tak ako si potrpíte na kvalitné, štýlové a funkčné zariadenie vo svojej domácnosti mali by ste si na tom istom potrpieť aj ohľadom zariadenia kancelárie. Je jedno čím sa vaša firma zaoberá, kancelária by mala reprezentovať vašu spoločnosť.

Reprezentujte spoločnosť kanceláriou.

Zariadiť si kanceláriu prakticky či štýlovo?

Ak si myslíte, že tieto dva pojmy ohľadom zariaďovania kancelárií nejdú dokopy mýlite sa. Stačí si len pozvať interiérového dizajnéra a povedať mu čo od tejto miestnosti očakávate.

  • Čo by v nej určite malo byť
  • Čo by v nej rozhodne nemalo byť,
  • Z akého materiálu by mal byť nábytok
  • V akých farbách by mala byť zariadená.

Následne vám dizajnér vypracuje návrh kancelárie. V závislosti od vašich požiadaviek, obnosu investovaných financií a štýlu vašej spoločnosti vám môže vytvoriť aj 3D návrh kancelárie. Vďaka tomuto návrhu budete vidieť ako bude vaša kancelária vyzerať ešte skôr než sa začne s prerábkou.

Pokiaľ sa vám niečo na návrhu nepozdáva, ak máte nejaké námietky (chceli by ste niečo zmeniť, ubrať či pridať) mali by ste to v tomto štádiu dizajnérovi oznámiť. Ten vaše návrhy zapracuje do projektu a pripraví vám ďalší 3D návrh kancelárie.

 

 Nie je nábytok ako nábytok

Kancelársky nábytok je dosť fádny. Rovnaké skrinky, rovnaké stoly a takmer identické stoličky. Vtesnať všetok potrebný nábytok do kancelárie môže byť niekedy dosť ťažké. Ak ste si vybrali dobrého interiérového dizajnéra isto pozná dobrú spoločnosť, pre ktorú výroba nábytku na mieru je hračkou.

Reprezentujte spoločnosť kanceláriou.

Nábytok na mieru má hneď niekoľko výhod

  • Bude jedinečný takže vaša kancelária bude originálna
  • Presne sadne do miestnosti takže odpadajú starosti čo akam umiestniť
  • Bude ladiť a vaša kancelária získa svoj štýl a eleganciu.

Nemusíte sa obávať zvýšených nákladov a ani nižšej kvality. Kvalitný materiál, zmysel pre detail a prvotriedne prevedenie sú zárukou toho, že vo svojej kancelárii sa budete cítiť ako doma.

 

 

Reprezentujte spoločnosť kanceláriou.
Ohodnoťte tento príspevok.