Vyberte stranu

Už je to dávno, čo ste si zariaďovali byt alebo dom? Máte pocit, že sa vám už naďalej nepáči vaša obývačka. Možno máte vysedený gauč alebo zožltnuté závesy a možno by ste len uvítali nejakú zmenu. Premena celej izby môže byť finančne náročná, preto vám dnes chceme predstaviť niekoľko tipov na to ako premeniť starú obývačku na novú rýchlo a lacnejšie.

Ak si neviete dať rady s tým ako zmeniť vašu obývačku, netrápte sa. Dnes vám prinesieme niekoľko tipov na to, ako napr. obyčajné pekné koberce môžu zmeniť celý charakter miestnosti.

  1. Obrazy

Ak sa vám zdá vaša obývačka smutná a steny sú prázdne, vyplňte ich obrazmi. Môžete na nich byť vy s vašou rodinou, vaše domáce zvieratá alebo skrátka veci, ktoré sa vám páčia a robia vám radosť. Môžete si tiež vytlačiť motivačné citáty a vyvesiť tie.

  1. Nová farba

Vymaľovanie miestnosti môže tiež zmeniť celú miestnosť. Budete sa diviť nad tým, že hoci sa v izbe nič iné nezmenilo, predsa pôsobí novým dojmom. Vyberajte skôr svetlé farby.

  1. Pohodlná zem

Ak ani krásne kusové koberce nepomôžu, tak potom nič. Koberec je jedna z najlepších investícií, aké môžete urobiť. Nielen, že budete môcť sedieť aj na zemi, izba bude vyzerať plnšie, no zároveň koberec zabraňuje víreniu prachu. Vybrať si môžete nielen z rôznych farebných prevedení ale aj materiálov. Výhodou kusového koberca je, že ho môžete uložiť kde len chcete.

  1. Pekné záclony

Vymeňte staré záclony za nové. Pekné biele záclony vedia navodiť pocit elegantnosti a čistoty. Ak ste skôr typ na farby, siahnite po farebných závesoch. Voľba je len na vás.

  1. Svetlo

Hoci sa to nezdá, svetlo dokáže spraviť veľa. Skúste si kúpiť malé lampičky a používajte ich namiesto hlavnej lampy. Tlmené svetlo vie častokrát navodiť skvelú atmosféru. Tiež môžete namiesto žltého svetla kúpiť biele.

Zdroj obrázku:
Dariusz Jarzabek / Shutterstock.com

 

 

Rozžiarte svoju obývačku rýchlo a jednoducho
Ohodnoťte tento príspevok.