Vyberte stranu

Náležité miesto v obývačke právom patrí sedacím súpravám. Pri ich výbere si však treba dať pozor na niekoľko dôležitých kritérií. Nepochybne je smerodatná najmä veľkosť samotnej miestnosti, ako aj jej dispozičné riešenie. Sedačka totiž nemá priestor zahltiť, ale ho príjemne a dizajnovo doplniť.

Zariadenie bytu ponúka niekoľko možností, kde je vhodné sedačky Tempo Kondela umiestniť. Okrem spomínanej obývačky je to tiež detská či študentská izba. Aj kancelária je vhodným adeptom pre kožené sedacie súpravy či pohovky. Luxusné prevedenie ocenia aj potenciálni partneri firmy čakajúci na stretnutie so šéfom…

kožená sedačka tempo kondela

Ceny milo prekvapia

Ak už máte ako také skúsenosti s nákupom nábytku na sedenie, iste viete, že sumy vás niekedy donútili pozrieť sa na „cenovku“ opätovne a zblízka. Samozrejme, je diametrálne rozdielne, či sa bavíme o pravej koži alebo o iných čalúnených materiáloch.

Sedačky Tempo Kondela ponúkajú pohodlné sedenie, ktoré je dostupné za atraktívne ceny. Ani na dizajne však nebudete škodovať. Široký sortiment rôznych druhov a typov sedacích súprav zaručí, že každý si vyberie kúsok blízky jeho obľúbenému štýlu a vkusu.

Zodpovedá cena kvalite? Rovnica, v ktorej platí, že cena je priamoúmerná kvalite sa v súčasnosti už nedá brať ako určujúci a nepochybný faktor. Konkurencia na nábytkovom trhu je vysoká, čo spôsobuje aj podliezanie „finančných latiek“. Je však pravdou, že príliš nízka suma za rozmernú sedačku výstražne zdvíha prst…

 

Hodnotenie na heuréke

tempo kondela hodnotenie

Do moderne zariadených priestorov aj do tradičných interiérov

Ponuku nábytku v eshope zahŕňajú aj sedačky Tempo Kondela, ktoré sa hodia do domácností zariadených v ktoromkoľvek štýle. Ak ste nadšencami minimalisticky riešených interiérov, obľubujete rustikálny dizajn, túžite po romantike v provensálskom duchu, zaujalo vás retro alebo vsádzate na istotu klasiky, zapôsobia na vás mnohé kúsky.

 

Ak teda patríte medzi ľudí, ktorí chcú mať všetko dokonale zladené, prídete si na svoje. V prípade, že ste opakom a experimentovanie v oblasti bývania je pre vás to pravé orechové, vytvorte dramatický akcent od zvyšku zariadenia výraznejšou farbou sedačky.

Rozkladacie aj s úložným priestorom

Možnosť rozkladania na príležitostné spanie iste mnohí oceníte. Najmä, ak patríte medzi častých hostiteľov a návštevy zvyknú u vás aj sem-tam prespať. Priestorové možnosti totiž nie vždy dovoľujú vlastniť plnohodnotné lôžko v ďalšej z miestností.

Okrem funkcie rozkladania môžu mať sedačky Tempo Kondela aj úložné priestory. Tie sú väčšinou súčasťou rohových sedacích súprav. Časť, ktorá je jej predĺženým ramenom, bežne v podobe otomanu, tak prakticky ukrýva prikrývky, vankúše, posteľnú bielizeň či čokoľvek na čo si zmyslíte.

Samozrejme hovoríme o jednoduchej manipulácii. Roztiahnuť sedačku alebo nadvihnúť „sedenie“ kvôli úschove vecí je ľahkou záležitosťou vďaka príslušným mechanizmom. Informujte sa o matracovej výplni. Rozkladacie pohovky totiž práve pre alternatívu spania v niektorých prípadoch nedisponujú ich dostatočnou hrúbkou. Nízke radšej vynechajte.

tempo kondela marieta

Kožené, látkové alebo z ekokože?

Čalúnené sedacie súpravy sú v dnešnej dobe najbežnejším aj najpoužívanejším typom v rámci materiálovej výroby. Sedačky Tempo Kondela nájdete v celočalúnenom variante alebo v kombinácii drevenej či kovovej konštrukcie. Súčasné trendy prajú aj praktickým a dizajnovým nožičkám.

Sedenie z kože je nadčasovou, kvalitnou a pomerne drahou záležitosťou. Investícia je však dlhodobá a práve preto je aj často preferovaná. Ekokoža je materiálom elegantným a atraktívnym, no čo sa týka životnosti, pomerne skoro javí známky používania.

Pred kúpou si nechajte poradiť, ktoré látky sú ľahko udržiavateľné, odolné a nie príliš tenké. Záleží aj konkrétnom druhu poťahov. Na niektorých sa špina môže doslova „lepiť“ a iné zvyknú pôsobiť ošúchaným vzhľadom. Tu sa naozaj neoplatí šetriť…

tempo kondela ekokoža

Rohové sa stále tešia popularite

Rohové sedacie súpravy sú v obývačke spomedzi ich konkurentov najobľúbenejšie. Hodia sa do malých aj veľkých priestorov a dajú sa veľkostne prispôsobiť vďaka pridaniu rovnakých komponentov. Môžete si tak v podstate vybrať ľubovoľný počet miest na pohodlné sedenie.

L-kový alebo U-čkový tvar? Oba varianty ponúkajú sedačky Tempo Kondela vo svojom eshope aj v kamenných predajniach. Ktorý uprednostníte je už len vecou vkusu. Voľba však závisí aj od toho, koľko členov domácnosti bude na sedačke pravidelne sedávať či odpočívať.

Ďalšia otázka, ktorá sa ponúka, sa týka samotného umiestnenia. Ku stene alebo „voľne“ do priestoru obývačky? Ak potrebujete ušetriť každý centimeter, prisunutie k priečkam v miestnosti bude to správne. V opačnom prípade sa pohrajte s dizajnovým riešením kombinácie sedacej súpravy a kresiel, taburetov či štýlového nábytku a doplnkov.

tempo kondela sedacie supravy u

Aj do malých bytov

Riešite problém s nedostatkom priestoru v obývačke, no túžite po kvalitnom sedení? Okrem rohových sedačiek, ktoré sa tiež výborne hodia do bytu, siahnite po dizajnových pohovkách. Dvojsedákové či trojmiestne modely nemusia pôsobiť len ako typický gauč. Poobzerajte sa po luxusnejších produktoch a skrášlite si malé bývanie.

Aj pri menších sedačkách sú dostupné zaujímavé materiálové či tvarové možnosti. Spýtať sa na maximálnu možnú nosnosť určite nebude od veci. Jej nedodržanie by mohlo následne ovplyvniť komfort a kvalitu.

Nízke ceny a pohodlné sedenie prinesú do vašej domácnosti spokojnosť. Nastavte si však vlastné kritériá výberu a rozhodnite sa, ktoré vlastnosti sedacích súprav majú dominovať. Precízne prevedenie za rozumnú cenu, dizajn na prvom mieste či kvalita nadovšetko? Nie vždy sa stretnú všetky naraz, no to vás nemusí odrádzať, paleta je naozaj široká

 

tempo kondela

Sedačky Tempo Kondela – Dobrá cena, ale oplatia sa kúpiť?
5 (100%) 1 hlasov