Vyberte stranu

Uvažujete o modernizácii kuchyne? Na čo sa najviac zamerať?

 

Kuchyňa je miestnosť, ktorú ženy využívajú dennodenne. Nielenže sa v nej pripravuje jedlo, ale v nej aj jedávame. Ak uvažujete o modernizácii kuchyne, na čo by ste sa mali najviac zamerať?

Uvažujete o modernizácii kuchyne? Na čo sa najviac zamerať?

Ladí vám jedálenská zostava s kuchynskou linkou?

 

Zmeniť jedálenskú zostavu, čiže jedálenský stôl a stoličky, môžeme kedykoľvek. Treba však dbať na to, aby nová jedálenská zostava ladila ku kuchynskej linke. Dôležité je to zohľadňovať najmä v kuchyniach, ktorých súčasťou je aj jedáleň.

Ak plánujete meniť jedálenskú zostavu, vždy ju laďte k štýlu a farbe kuchynskej linky. Ak máte modernú čiernu, bielu lesklú, či matnú kuchynskú linku, drevené jedálenské stoly vo svetlých farbách by sa vám k nej absolútne nehodili.

Štýl a farba – to sú rozhodujúce prvky, ktoré treba zohľadňovať pri výbere jedálenskej zostavy. Pri stoloch dávajte pozor aj na to, aby mali stabilné stolové nohy a pri jedálenských stoličkách, aby bola opierka a sedacia časť maximálne pohodlná.

Výmena kuchynského drezu

 

Je to síce komplikovanejšia výmena, avšak jedná sa o používanú časť kuchyne a je pochopiteľné, že to, čo sa pravidelne používa, sa aj po čase opotrebuje. Skúste si pozrieť nový drez. V ponuke nájdete kvalitné nerezové drezy, ktoré sú cenovo dostupné a aj granitové drezy. Nerezové drezy sú lacnejšie a pri správnej starostlivosti vydržia roky. Granitové drezy sú luxusnejšie a tým pádom aj drahšie. Vyžadujú si však zvýšenú starostlivosť a obozretnosť nakoľko sa jedná o kameninový drez.

Uvažujete o modernizácii kuchyne? Na čo sa najviac zamerať?

Keď už budete meniť kuchynský drez, vymeňte rovno aj kuchynské batérie. Predsa len keď budete mať nový drez, staré kuchynské batérie by nevyzerali príliš atraktívne pri novom dreze.

 

Skúste v kuchyni vymeniť záclony/ závesy za nové. Pomôcť vám môže aj výmena obrazov, kúpa nového behúňa pred kuchynskú linku, alebo aj závesné police, ktoré vám poskytnú priestor napríklad na koreničky.

Uvažujete o modernizácii kuchyne? Na čo sa najviac zamerať?
5 (100%) 1 hlasov