Vyberte stranu

Vyberáme pekné obrazy do moderných interiérov

Nájsť pekný obraz do konkrétnej miestnosti je poriadna fuška. Musí nielen štýlom, ale aj rozmerovo ladiť, čo môže byť niekedy veľký problém. Ak hľadáte pekné obrazy do vášho moderne zariadeného interiéru, my vám pomôžeme, ako si vybrať pekné obrazy.

 

Hľadáte obraz do kuchyne? 

Súčasťou kuchyne býva väčšinou aj jedálenská časť s jedálenským stolom a stoličkami. Aby ale priestor nepôsobil nudne a smutne, je potrebné ho oživiť nejakými dekoráciami, ktoré vám stolovanie spríjemnia. Medzi takéto dekorácie určite zaraďujte aj obrazy do kuchyne, ktoré zakryjú prípadné nedokonalosti na stene a prázdny priestor perfektne oživia.

Vyberáme pekné obrazy do moderných interiérov

Ak nemáte na stenách v jedálni a v kuchyni žiaden súci obraz, čím skôr si nejaký kúpte. Odporúčame hlavne prírodné motívy a obrazy s drevenými rámami, ktoré budú farebne ladiť ku kuchynskej linke. Z motívov vyberajte napríklad kvetiny, stromy, lúky, potraviny. Uprednostňujte prírodné motívy, poprípade motívy, ktoré sú úzko spojené s kuchyňou a jedálňou, ako napríklad ovocie v slamenom košíku.

 

Rám a vlastné fotky

Ak vás z ponuky obrazov nezaujal žiaden obraz, môžete si kúpiť rám, ktorý vám bude rozmerovo vyhovovať a do rámu si dáte vlastné fotografie. Skvelým riešením je aj kúpa samolepky na stenu vo vzore stromu, kde si dáte vlastné fotografie. Takéto niečo odporúčame hlavne do obývačky, kde si bude môcť túto krásu pozrieť každá vaša návšteva.

 

Väčšie obrazy kupujte výhradne len do obývačky nad sedacie súpravy. Tam si môžete dovoliť väčšie rozmery obrazov. Odporúčame 3D obrazy, ktoré miestnosť aj opticky predĺžia, čo oceníte najmä vtedy, ak bývate na byte a miestnosť potrebujete opticky zväčšiť. V súčasnosti sú veľmi vyhľadávané tieto typy obrazov – viacdielne obrazy a obrazy na plátne s vlastným motívom.

Vyberáme pekné obrazy do moderných interiérov

Ak si chcete kúpiť kvalitný obraz, všímajte si aj kvalitu orámovania. Pri výbere nového obrazu by mala rozhodovať najmä veľkosť a samozrejme aj vyobrazený motív.

Vyberáme pekné obrazy do moderných interiérov
5 (100%) 3 hlasov