Vyberte stranu

Využite podkrovie a zariaďte si v ňom ďalšie izby

 

Aj keď viaceré rodiny skôr uprednostňujú praktickejšie bungalovy, niektoré mladé rodiny chcú viacposchodové rodinné domy, aby každý člen rodiny mal dostatok miesta. Súkromie a nedostupnosť bývania prakticky nútia rodiny, aby uprednostnili poschodové domy.

Využite podkrovie a zariaďte si v ňom ďalšie izby.

Využite podkrovie a zariaďte si v ňom ďalšie izby

Nábytok na mieru

 

Aj keď nábytkárskych obchodov a predajní je v každom meste neúrekom, v tomto prípade vám to bude nanič. Keďže sú podkrovné priestory atypických rozmerov, klasické rozmery nábytku vám sem jednoducho nebudú pasovať. Budete si musieť dať vyrobiť nábytok na mieru v menších nábytkárskych firmám. Zároveň bude náročnejšie tento nábytok doniesť do podkrovných priestorov. Nezabúdajte, že budete musieť prejsť cez podkrovné schody, ktoré nie sú práve najširšie, aby vám nekomplikovali nosenie nábytku.

Je lepšie nájsť si firmu, ktorá vám nábytok poskladá priamo v podkrovných priestoroch, aby ste sa vyhli komplikovanému prenosu nábytku.

Odporúčame vám preto nábytok na mieru a nezabúdajte, podkrovné priestory nie sú tak presvetlené, ako väčšina iných miestností, preto vyberajte skôr nábytok v svetlejšom prevedení, ktorý priestory opticky nezmenší.

Dobrá strešná krytina

 

Ak chcete podkrovie využívať ako ďalšiu miestnosť, nezabúdajte, aby ste sa v podkroví a v celom domove cítili bezpečne, je potrebné kupovať kvalitnejšiu strešnú krytinu, ktorej životnosť je dlhšia ako u lacných krytín.

 Využite podkrovie a zariaďte si v ňom ďalšie izby

Dobre tesniace strešné okná

 

Samozrejmosťou sú aj dobre tesniace strešné okná, ktoré nie sú náročne na údržbu, majú vysokú životnosť a hlavne jednoducho sa otvárajú.

Využite podkrovie a zariaďte si v ňom izby. Najmä vaše deti ocenia tieto priestory. Budú tam mať svoje súkromne, pokoj. V podkrovných priestoroch odporúčame zariadiť spálňu alebo detské izby. Myslite však na to, že je potrebné ich chrániť pred priamym slnkom najmä v lete.

Využite podkrovie a zariaďte si v ňom ďalšie izby
5 (100%) 1 hlasov