Vyberte stranu

Zdravé sedenie do kancelárskych priestorov

 

Práca v kancelárii patrila a aj naďalej patrí medzi najobľúbenejšiu prácu. Mladí ľudia nie sú ochotní robiť na smeny a radšej si odrobia pár hodín v kancelárii a majú istotu, že nemusia robiť víkendy a sviatky.

Ako každá práca, aj táto má svoje tienisté stránky. Jedným negatívom tejto práce je aj dlhodobé sedenie v tej istej polohe navyše na nevhodných kancelárskych stoličkách. Keď sa k tomu pridruží karpálny tunel, seknutie v krížoch a neprestajné bolesti krčnej chrbtice, práca v kancelárii prestane byť až taká lákavá.

Ak podnikáte, investujte do zdravého sedenia v kancelárskych priestoroch.

Zdravé sedenie do kancelárskych priestorov

Ergonomické kancelárske kreslá

Moderné, no zároveň ergonomické – práve takéto by mali byť kancelárske kreslá, ktoré si kúpite do kancelárie. Ergonomické kancelárske kreslá sú síce drahšie, no má to svoje opodstatnenie. Sú tvarované tak, aby nezaťažovali rizikové partie zamestnanca pracujúceho v kancelárii. Poskytujú mu pohodlie, ale zároveň chránia jeho zdravie. Majú vytvarovanú sedaciu časť, majú kvalitné opierky hlavy, krku a hlavne rúk, ktoré sú pri práci v kancelárii zaťažované azda najviac.

Pri výbere nových kancelárskych kresiel prihliadajte nielen na funkčnosť, ale aj na dizajn. Odporúčame dizajnové kancelárske kreslá v takých farebných prevedeniach, v akých máte steny, resp. aké farby máte použité v logu firmy.

Zdravé sedenie do kancelárskych priestorov

Konferenčné stoličky do rokovacích priestorov

 

Súčasťou vašich kancelárskych priestorov a budovy, kde sídli vaša firma, sú aj rokovacie priestory. V týchto priestoroch budete tráviť dosť času na to, aby ste zabezpečili všetkým kvalitné sedenie, ktoré neuškodí zdraviu chrbtice.

V ponuke konferenčných stoličiek vás môžu najviac zaujať práve konferenčné stoličky s kvalitným čalúnením a s kovovou konštrukciou. Ľahko sa udržiavajú, sú stabilné a ani pri pravidelnom používaní nezačnú vŕzgať.

Najviac vám odporúčame také konferenčné stoličky, ktoré budú ladiť k neutrálnemu zariadeniu, ale aj k výraznejšiemu zariadeniu kancelárskych priestorov.

Zdravé sedenie do kancelárskych priestorov
5 (100%) 1 hlasov