Vyberte stranu

Znie to priam filmovo, nereálne. Záhradná sprcha dopĺňajúca dokonalý trávnik. Mnohí to považujú za luxus, avšak na záhradnú sprchu nepotrebujete mať ani dokonalý trávnik, ani drahú sprchu. Má to vôbec nejaký zmysel? Aké sú výhody tejto sprchy? 

Kvalitná záhradná sprcha je skvelou investíciou! Myslíte si, že nie? V dnešnom článku sa vás pokúsime presvedčiť o opaku. Ešte pred samotnými výhodami je dôležité spomenúť umiestnenie. 

Kam umiestniť záhradnú sprchu? 

Ak máte doma bazén, sprchu môžete umiestniť vedľa neho. Ak nemáte, potom vyberte miesto, ktoré nie je ľuďom na očiach – tak, aby ste mohli mať súkromie. Je dobré, aby na zemi nebola len hlina, pretože by ste po sprche mali akurát blatové nohy. 

Prečo sa oplatí investovať do záhradnej sprchy?

Môžete sa opláchnuť pred kúpaním alebo opaľovaním 

Záhradná sprcha je skvelá najmä v prípade, že máte doma bazén. Osprchovať sa musíte pred a aj po kúpaní vo vode. Vďaka vonkajšej sprche nebudete musieť behať dovnútra. Budete sa cítiť ako na dovolenke. Potrebovať ešte budete drevené záhradné lehátka.

Ak sa chcete začať otužovať 

Rôzne metódy otužovania sú dnes veľmi populárne. Jednou z nich je práve aj sprcha vonku. Ak kvôli práci nemáte čas chodiť k jazeru, stačí ak vybehnete na záhradu a rýchlo sa osprchujete v studenej vode. Dajte si však pozor, môže pod vami vzniknúť ľad.

Pre lepšiu letnú atmosféru 

Radi trávite letné večery vonku? Dať si v lete po horúcom dni vlažnú sprchu vonku je vždy veľký zážitok! Zároveň môžete vylepšiť atmosféru ohniskom. K dokonalosti potom už nebude treba veľa. Záhradná sprcha môže počas dňa slúžiť ako príjemné schladenie. 

Ak ešte stále premýšľate, či sa oplatí investovať do záhradnej sprchy, zamyslite sa nad tým, aké by to bolo jednoduchšie, keby ste vonku sprchu naozaj mali. 

Nakoľko ešte nie je letná sezóna, sprchy teraz zoženiete vo výhodnej cene!

Zdroj obrázku: makedonski2015 / stock.adobe.com

Oplatí sa investovať do záhradnej sprchy?
Ohodnoťte tento príspevok.